(2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk

Datum 11.07.2020
Ligy Discgolfová liga Moravy a Slezska 2020
PDGA -
Hřiště Discgolfové hřiště Šumperk
Ředitel turnaje Filip Jenčke, #3601: 775 449 873, jencke.filip@gmail.com
Pomocný ředitel Radek Zatloukal:
Kapacita 90 hráčů

Informace

Vítejte na registrační stránce turnaje

Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk

 

DG Lions Šumperk, z. s. za podpory prodiscgolf.czměsta Šumperk a nemocnice Šumperk si Vás dovolujeme pozvat, na další ze série jednodenních turnajů, které budou součástí Discgolfové ligy Moravy a Slezska 2020.

Letos se poprvé v Šumperku bude hrát 18ti jamkové hřiště.

 

Formát turnaje:

Turnaj se bude hrát ve formátu 2x18 jamek bez finále. Hraje se podle platných pravidel PDGA. Kategorie bude otevřena při účasti alespoň 4 hráčů.

Rozhoz o umístění –  jamky číslo 1, 2, 3, pokud se nerozhodne následuje CTP na jamce číslo 10.

 

Mapa hřiště zde.

Pevné hřiště 1.-10. jamka jsou k dispozici každý den. Jamky a vyhoziště 11.-18. (na Sanatorce) budou k dispozici až ráno před turnajem.

 

Harmonogram bude upřesněn dle aktuální situace:

08:30 – registrace hráčů jamky číslo 1, platba startovného při registraci

players meeting (seznámení s hřištěm, rozdělení hráčů do flightů) - proběhne prostřednictvím emailů

Zapisování výsledků bude přes livescoring na idiscgolf.cz a pro kontrolu lze použít jakoukoliv aplikaci (udisc a jiné...)

09:30 – výhoz 1. kola

12:30 - 13:30 – oběd, rozdělení hráčů do flightů

13:40 - výhoz 2. kola

16:00 – přibližné vyhlášení výsledků

 

V rámci turnaje bude vyhlášen dobrovolný ACE POOL, do nějž je vstupní příspěvek 50 Kč. Celkový obnos potom získá soutěžící hráč, který vřetězí ESO. V případě více es se bank dělí rovným dílem. V případě, že hráč 1 vhodí dvě esa a hráč 2 pouze jedno eso, připadnou 2/3 banku hráči číslo 1. V případě, že eso nepadne, bude vyhlášena CTP o část acepoolu a zbytek se přesune do banku do dalšího turnaje.

Dále samostatné soutěže CTP.

Odměněni budou tři nejlepší v každé kategorii. 

Občerstvení:

V turnajovém centrum bude umístěn stánek s občerstvením.

 

Základní informace:

Kapacita turnaje je 90 hráčů.

 

 

Odesláním registračního formuláře zároveň udělujete souhlas s pořízením a následným použitím fotografií a audio/video záznamu Vaší osoby nebo Vámi svěřených osob.

 


Registrace

Kategorie Cena Min. hráčů
MPO 100,- Kč 4
FPO 100,- Kč 4
MP40 100,- Kč 4
MP50 100,- Kč 4
MJ18 50,- Kč 4

Registrační fáze 1
20.06.2020 20:00 - 10.07.2020
Všichni

#HráčPDGA#RatingKategorieČADGKlubStatusZaplaceno
1 Radek Zatloukal 118638 869 MPO DG Lions Registrovaný
2 Tomáš Mikulica 91834 845 MPO DGC Kobylí Registrovaný
3 Ondřej Zatloukal 103582 842 MP40 DG Eagles Registrovaný
4 Kristýna Zejdová FPO DG Eagles Registrovaný
5 Filip Jenčke 116242 907 MPO DG Lions Registrovaný
6 Andrea Jenčke 118972 838 FPO DG Lions Registrovaný
7 Iveta Mikulicová 115522 810 FPO DGC Kobylí Registrovaný
8 Monika Kolínková FPO DG Lions Registrovaný
9 Zdenek Kolínek MP50 DG Lions Registrovaný
10 Michala Bednářová FPO DG Eagles Registrovaný
11 Pavel Jiřík 134810 MP40 DG Laguna ... Registrovaný
12 Jan Zejda MPO DG Eagles Registrovaný
13 Pavel Marišinec 88799 883 MP50 DGC Bazarm... Registrovaný
14 Ondřej Štuller 137334 MPO DGDL Registrovaný
15 Karel Hlava 68000 877 MP50 DGCWE Registrovaný
16 Ondřej Navrátil MPO DG Eagles Registrovaný
17 Miroslav Všolek MPO DG Eagles Registrovaný
18 Jan Křížek MP50 DGCWE Registrovaný
19 Marek Brůna MJ18 DGCWE Registrovaný
20 Patrik Jenčke MPO DG Lions Registrovaný
21 Ondřej Vojtášek 89838 921 MPO DG Eagles Registrovaný
22 Adéla Boušková MJ18 DGCWE Registrovaný
23 Petr Bujnošek 61660 923 MPO DG Eagles Registrovaný
24 Petra Křížová 103613 797 FPO DGC Kobylí Registrovaný
25 Jakub Pačkovský 115512 884 MPO DGC Bazarm... Registrovaný
26 Petr Venský MPO DG Eagles Registrovaný
27 Vlastimil Janda 91817 817 MP50 DGC Kobylí Registrovaný
28 Aneta Bednářová MJ18 Registrovaný
29 Radek Čižmař 88787 862 MP50 Registrovaný
30 Stanislav Dokoupil MPO Registrovaný
31 Martin Pavlů MPO DG Lions Registrovaný
32 Lukas Kratky MPO HLO Registrovaný
33 Jiří Macků 99773 862 MPO Fénix Brno Registrovaný
34 Petr Štolfa MP50 DG Vyškov Registrovaný
35 Ondřej Matyáš MPO Registrovaný
36 Michal Jiřík 104102 885 MP40 DG Laguna ... Registrovaný
37 Petr Zahrádka 71241 893 MP40 DGDL Registrovaný
38 Jirka Vrobel MP50 DG Eagles Registrovaný
39 Aneta Fajstlová 104822 713 FPO Fénix Brno Registrovaný
40 Jaromír Šišma MP50 DG Eagles Registrovaný
41 Milan Tělupil 117542 884 MP40 Fénix Brno Registrovaný
42 Ondřej Koukola MP40 DG Lions Registrovaný
43 Štefan Staruch 68677 MPO DG Eagles Registrovaný
44 Ondřej Vitešník MPO DG Eagles Registrovaný
45 Jiří Fiala MP50 Registrovaný
46 Kristián Křenek MJ18 BFT Registrovaný
47 Filip Křenek MP40 BFT Registrovaný
48 Aleš Matoušek 137382 MPO DG Eagles Registrovaný
49 Matouš Novák MPO Registrovaný
50 Marek Šrom 100772 952 MPO DGCMK Registrovaný
51 Pavel Buchta MP40 HLO Registrovaný
52 Roman Gronych MP40 Registrovaný
53 Vašek Andrš MPO DG Lions Registrovaný
54 Libor Viktorin MP50 DGC Bazarm... Registrovaný
55 Martin Kubát 88789 868 MP40 DGC Bazarm... Registrovaný
56 Dana Berousková 115760 760 FPO Fénix Brno Registrovaný
57 Lukáš Hlobil MPO Registrovaný
58 Martin Petráš MPO Registrovaný
59 Zdeněk Gothard 131393 878 MPO Registrovaný
60 Martin Sladký MP40 DGC Kobylí Registrovaný
61 Michal Kundera 136602 MPO Registrovaný
62 Simona Štěpánková MJ18 Registrovaný
63 Jakub Veselý 102611 944 MPO MGNJ Registrovaný
64 Jan Güttner 131900 882 MP40 ODG Registrovaný
65 Libor Juřena MP40 DGC Kobylí Registrovaný
66 Jarmil Svitalský 92096 791 MP50 DGC Flying... Registrovaný
67 Ondřej Roháč MJ18 DGC Flying... Registrovaný
68 Přemysl Roháč MJ18 DGC Flying... Registrovaný
69 Marek Ziemiński 89375 911 MP40 Lion DGCK Registrovaný
70 Weronika Ziemińska 89377 865 FPO Lion DGCK Registrovaný
71 Marketa Kreuzigerova FPO DGCL Registrovaný
72 Vítězslav Jersák MPO DG Lions Registrovaný
73 Zdeněk Sedlák 135760 MP50 Ce Cheb Registrovaný
74 Lubos Heider MPO DG Lions Registrovaný
75 Pavel Sedlak 129758 920 MPO DGCL Registrovaný
76 Zbigniew Gałczyński MP50 Registrovaný
77 Jan Pajurek 111333 856 MPO Fénix Brno Registrovaný
78 Martin Rožanský MPO DGCSK Registrovaný
79 Filip Motyčka MJ18 Registrovaný
80 Michal Janků MPO Spin Team Registrovaný
81 Barbora Janků FPO Spin Team Registrovaný
82 Jan Holešovský 127597 MPO Fénix Brno Registrovaný
83 Jakub Lučan MJ18 Registrovaný
84 Jirka Provazník 88878 871 MP50 DGC Bazarm... Registrovaný
85 Pavel Bizdra MP50 Registrovaný
86 Marek Vincour MPO DG Eagles Registrovaný
87 Jiří Bauer MPO Registrovaný
88 Robin Mikula MPO ODG Registrovaný
89 Josef Hlava 67530 880 MPO DGCWE Registrovaný
90 Michael Rádl 80009 982 MPO Fénix Brno Registrovaný
91 Veronika Fabíková 101010 840 FPO Fénix Brno Waiting list
92 Lenka Vondrová 122293 848 FPO Fénix Brno Waiting list
93 Šimon Maleček MJ18 Waiting list
94 Martin Mozola 89209 853 MP40 Waiting list
95 Jozef Valach MP40 DG Eagles Waiting list
96 Stanislav Václavík 88674 896 MP40 DGC Bazarm... Waiting list
97 Filip Carlan 111692 924 MP40 Diskety Waiting list
98 Filip Navrátil 77899 801 MPO DG Eagles Waiting list

#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-
0Radek Zatloukal118638869  00
0Tomáš Mikulica91834845  00
0Filip Jenčke116242907  00
0Jan Zejda0   00
0Ondřej Štuller137334   00
0Ondřej Navrátil0   00
0Miroslav Všolek0   00
0Patrik Jenčke0   00
0Ondřej Vojtášek89838921  00
0Petr Bujnošek61660923  00
0Jakub Pačkovský115512884  00
0Petr Venský0   00
0Stanislav Dokoupil0   00
0Martin Pavlů 0   00
0Lukas Kratky0   00
0Jiří Macků99773862  00
0Ondřej Matyáš    00
0Štefan Staruch68677   00
0Ondřej Vitešník0   00
0Aleš Matoušek137382   00
0Matouš Novák0   00
0Marek Šrom100772952  00
0Vašek Andrš0   00
0Lukáš Hlobil    00
0Martin Petráš    00
0Zdeněk Gothard131393878  00
0Michal Kundera136602   00
0Jakub Veselý102611944  00
0Vítězslav Jersák    00
0Lubos Heider0   00
0Pavel Sedlak129758920  00
0Jan Pajurek111333856  00
0Martin Rožanský    00
0Michal Janků0   00
0Jan Holešovský127597   00
0Marek Vincour0   00
0Jiří Bauer     00
0Robin Mikula0   00
0Josef Hlava67530880  00
0Michael Rádl80009982  00
0Filip Navrátil77899801  00
#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-
0Kristýna Zejdová0   00
0Andrea Jenčke118972838  00
0Iveta Mikulicová115522810  00
0Monika Kolínková    00
0Michala Bednářová0   00
0Petra Křížová103613797  00
0Aneta Fajstlová104822713  00
0Dana Berousková115760760  00
0Weronika Ziemińska89377865  00
0Marketa Kreuzigerova0   00
0Barbora Janků0   00
0Veronika Fabíková101010840  00
0Lenka Vondrová122293848  00
#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-
0Ondřej Zatloukal103582842  00
0Pavel Jiřík134810   00
0Michal Jiřík104102885  00
0Petr Zahrádka71241893  00
0Milan Tělupil117542884  00
0Ondřej Koukola    00
0Filip Křenek0   00
0Pavel Buchta0   00
0Roman Gronych    00
0Martin Kubát88789868  00
0Martin Sladký0   00
0Jan Güttner131900882  00
0Libor Juřena0   00
0Marek Ziemiński89375911  00
0Martin Mozola89209853  00
0Jozef Valach 0   00
0Stanislav Václavík88674896  00
0Filip Carlan111692924  00
#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-
0Zdenek Kolínek    00
0Pavel Marišinec88799883  00
0Karel Hlava68000877  00
0Jan Křížek0   00
0Vlastimil Janda91817817  00
0Radek Čižmař88787862  00
0Petr Štolfa0   00
0Jirka Vrobel0   00
0Jaromír Šišma0   00
0Jiří Fiala0   00
0Libor Viktorin0   00
0Jarmil Svitalský92096791  00
0Zdeněk Sedlák135760   00
0Zbigniew Gałczyński    00
0Jirka Provazník88878871  00
0Pavel Bizdra    00
#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-
0Marek Brůna0   00
0Adéla Boušková0   00
0Aneta Bednářová    00
0Kristián Křenek0   00
0Simona Štěpánková0   00
0Ondřej Roháč0   00
0Přemysl Roháč0   00
0Filip Motyčka    00
0Jakub Lučan0   00
0Šimon Maleček    00

Hřiště

LayoutKoloPočet jamekParDélka
Discgolfová liga Moravy a Slezka - Šumperk 20201. kolo18571409
Discgolfová liga Moravy a Slezka - Šumperk 20202. kolo18571409