Jarní Šumperský Kotel

Datum 04.04.2020
Ligy Regionální liga discgolfu 2020 - Sever
PDGA -
Hřiště Discgolfové hřiště Šumperk
Ředitel turnaje Filip Jenčke, #3601: jencke.filip@gmail.com
Pomocný ředitel :
Kapacita 50 hráčů

Informace

 

 

Vítáme vás na registrační stránce turnaje

 

JARNÍ ŠUMPERSKÝ KOTEL

Turnaj pořádá klub DG Lions Šumperk

 

Rádi bych Vás za klub DG Lions Šumperk pozvali na letos první turnaj.

Turnaj je určen také všem nováčkům, kteří doposud ještě nehráli žádný turnaj. 

 

1. Úvodní ustanovení 

Turnaje se může zúčastnit kdokoliv, podmínkou je pouze vyplnění registrace do turnaje na stránkách www.idiscgolf.cz a zaplacení startovného na místě.

 

Na turnaji se soutěží v následujících kategoriích:

 

Open (MPO) - všichni muži a ženy,

 

Women (FPO) - všechny ženy,

 

Master nad 40 (MP40) - 40 let a starší,

 

Master nad 50 (MP50) - 50 let a starší,

 

Junior do 18 (MJ18) - do 18 let včetně,

 

Junior do 15 (MJ15) - do 15 let včetně,

 

Junior do 12 (MJ12) - do 12 let včetně.
 

MA4​ - Nováček ​- Hráč se může zúčastnit turnaje v aktuální sezóně v kategorii MA4 v případě, že neodehrál žádný discgolfový turnaj v minulé sezoně ani dříve.

 

Každá kategorie je otevřena, pokud se turnaje zúčastní alespoň 4 hráči splňující její kritéria. Pokud je v dané kategorii hráčů méně než 4, automaticky soutěží v jiné kategorii, která se naplnila a hráči splňují její požadavky. Kategorii si vybírají sami hráči. 

 

2. Formát turnaje 

Turnaj je jednodenní a hraje se na 3 x 10 jamek. Do soutěžních flightů budou hráči rozděleni na místě, tak aby s nováčky šel vždy nějaký zkušenější hráč. 

 

3. Časový harmonogram

Sobota 4.4.2020

7:45 - 8:15 - povinná registrace u výhoziště jamky číslo 1

8:30 – 8:45 - players meeting a zahájení turnaje

Začátek 9:00 - 1. a 2. kolo turnaje

12:00 - 12:45 - pauza na občerstvení/ sečtení průběžných výsledků

13:00- 14:30 - 3.kolo turnaje

15:00 - Vyhlášení výsledků

 

4. Ceny a vložené soutěže

Diplomy + medaile pro první tři nejlepší hráče v každé kategorii.  

 

V rámci turnaje bude vyhlášen dobrovolný ACE POOL, do nějž je vstupní příspěvek 50 Kč. Celkový obnos potom získá soutěžící hráč, který vřetězí ESO. V případě více es se bank dělí rovným dílem. V případě, že eso nepadne, bude vyhlášena CTP kde budou odměněny 3 nejbližší hody.

 

Dále samostatná soutěž CTP

 

5. Občerstvení

V turnajovém centrum bude umístěn stánek se základním občerstvením. 

 

6. Základní informace:

Kapacita turnaje je 50 hráčů z toho jsou 3 místa rezervována jako divoké karty.

Pokud máte zájem o divokou kartu, napište e-mail řediteli turnaje.

 

Odesláním registračního formuláře zároveň udělujete souhlas s pořízením a následným použitím fotografií a audio/video záznamu Vaší osoby nebo Vámi svěřených osob.

 

 


Registrace

Kategorie Cena Min. hráčů
MPO 100,- Kč 4
FPO 100,- Kč 4
MP40 100,- Kč 4
MP50 100,- Kč 4
MJ18 80,- Kč 4
MJ15 80,- Kč 4
MJ12 80,- Kč 4
MA4 100,- Kč 4
Nečlenové ČADG musí zaplatit ke startovnému navíc poplatek 20 Kč

Registrační fáze 1
14.03.2020 20:00 - 21.03.2020
Hráč je členem ČADG

Registrační fáze 2
21.03.2020 20:00 - 04.04.2020
Všichni

#HráčPDGA#RatingKategorieČADGKlubStatusZaplaceno
1 Wild card
2 Wild card
3 Wild card
4 Filip Jenčke 116242 889 MPO DG Lions Registrovaný
5 Klára Štodtová FPO DG Lions Registrovaný
6 Adéla Boušková MJ15 Registrovaný
7 Andrea Jenčke 118972 775 FPO DG Lions Registrovaný
8 Jan Křížek MP50 DGCWE Registrovaný
9 Ivo Šimek MP50 HLO Registrovaný
10 Michal Sabo 113342 MPO Registrovaný
11 Radek Zatloukal 118638 851 MPO DG Lions Registrovaný
12 Marek Brůna MJ12 DGCWE Registrovaný
13 David Zitta MPO HLO Registrovaný
14 Patrik Jenčke MPO DG Lions Registrovaný
15 Ondřej Štuller MPO DGDL Registrovaný
16 Ondřej Vitešník MPO DG Eagles Registrovaný
17 Jozef Valach MP40 DG Eagles Registrovaný
18 Tereza Schindlerová MJ12 DG Eagles Registrovaný
19 Jiří Macků 99773 853 MPO Fénix Brno Registrovaný
20 Viktor Harásek 112802 814 MP50 HLO Registrovaný
21 Jaroslav Krátký 113496 788 MP50 HLO Registrovaný
22 Jaromír Šišma MP50 DG Eagles Registrovaný
23 Jirka Vrobel MP50 DG Eagles Registrovaný
24 David Paulů 105598 898 MPO DG Eagles Registrovaný
25 Aleš Matoušek MPO DG Eagles Registrovaný
26 Tomáš Valík 113212 858 MPO DGCRO Registrovaný
27 Jarmil Svitalský 92096 791 MP50 Registrovaný
28 Ondřej Roháč MJ18 DGDL Registrovaný
29 Přemysl Roháč MJ15 Registrovaný

#HráčPDGA#Rating123Celkem+/-
0Filip Jenčke116242889   00
0Michal Sabo113342    00
0Radek Zatloukal118638851   00
0David Zitta 0    00
0Patrik Jenčke0    00
0Ondřej Štuller0    00
0Ondřej Vitešník0    00
0Jiří Macků99773853   00
0David Paulů105598898   00
0Aleš Matoušek0    00
0Tomáš Valík113212858   00
#HráčPDGA#Rating123Celkem+/-
0Klára Štodtová0    00
0Andrea Jenčke118972775   00
#HráčPDGA#Rating123Celkem+/-
0Jozef Valach 0    00
#HráčPDGA#Rating123Celkem+/-
0Jan Křížek0    00
0Ivo Šimek0    00
0Viktor Harásek112802814   00
0Jaroslav Krátký113496788   00
0Jaromír Šišma0    00
0Jirka Vrobel0    00
0Jarmil Svitalský92096791   00
#HráčPDGA#Rating123Celkem+/-
0Ondřej Roháč0    00
#HráčPDGA#Rating123Celkem+/-
0Adéla Boušková0    00
0Přemysl Roháč0    00
#HráčPDGA#Rating123Celkem+/-
0Marek Brůna0    00
0Tereza Schindlerová0    00

Hřiště

LayoutKoloPočet jamekParDélka
Základní layout1. kolo1032754
Základní layout2. kolo1032754
Základní layout3. kolo1032754