SZDL 2020 #4 Duchcov

Datum 17.05.2020
Ligy Severozápadní discgolfová liga
Regionální liga discgolfu 2020 - Západ
PDGA -
Hřiště SZDL 2020 DUCHCOV - zámecká 12cka
Ředitel turnaje Ladis Dragoun, #1664: ladisdragoun80@gmail.com
Pomocný ředitel Karel Zdeněk, Milan Tichý: karekzdenek@gmail.com, milan.tichy@dgc-kadan.cz
Kapacita 60 hráčů

Informace

SEVEROZÁPADNÍ DISCGOLFOVÁ LIGA 2020

 Není k dispozici žádný popis fotky.

 

 

Caurus Egra DGC Utimo Kadaň DGC Albium Ústí nad Labem

Vás zvou na turnaje Severozápadní disgolfové ligy 2020

1# 8.3. Osek | 2# 21.3. Kadaň |  3# 25.4. Cheb | 4# 17.5. Duchcov |

5# 28.6. Kadaň | 6# 8.8. Dolní Žandov | 7# 5.9. Kadaň |

8# 20.9. Teplice | 9# 3.10. Cheb |

17.10 Vyhlášení a závěrečná party v Kadani
 

 Partnerem SZDL2020 je Internetový obchod

Ultimo

https://www.ultimo.cz/

Objednejte si váš oblíbený disk až na turnaj, stačí do komentáře přidat slovo DUCHCOV a v nědeli ho máte smiley

Veškeré informace o SZDL 2020 najdete zde: https://idiscgolf.cz/ligy/24

 

 

Aktuální info :

Pro ulehčení běhu turnaje si prosím všichni stáhněte a nastudujte PROPOZICE k turnaji a CADDY BOOK

 

Registrace do turnajů SZDL 2020 :

  • První fáze registrace se otevírá 3 týdny před turnajem a je otevřena pro členy ČADG.
  • Druhá fáze registrace se otevírá 2 týdny před turnajem pro všechny hráče.
  • 10% kapacity turnaje může být využito pro divoké karty, jejichž rozdělení je plně v režii organizátora turnaje.

 

Hráčské kategorie (HK) :

Turnaje SZDL jsou součástí regionální ligy, tak se přihlašujete na turnaje ve své příslušné kategorii. A pří registraci na turnaj, uveďte do poznámky, jakou skupinu volíte pro SZDL.

Do jaké kategorie patříte, zjistíte zde: https://www.dgolf.cz/cs/players/

  • SZDL 2020 se odehraje ve 4 kategorií.
  • Skupina (A) hráči s SZDL + PDGL ratingem 830 vyšším*

 *Hráč s ratingem vyšším než 830 se nemůže přihlásit do skupiny (B) 

  • Skupina (B) hráči s SZDL + PDGL ratingem nižším než 829**

**Hráč s ratingem nižším než 829 se může přihlásit na svém prvním turnaji sezóny SZDL 2020 i do skupiny (A).

  • Junior MJ15  všichni junioři do 15 let.
  • Women (FPO)

Hráč odehraje celou sérii SZDL v kategorii ve které se přihlásil na svém prvním turnaji sezóny 2020.

Startovné:

  • Všechny kategorie (130,- CZK)
  • Junioři do 18 let a mladší (80,- CZK)
  • Nečlenové ČADG musí ke startovné zaplatit navíc 20,- Kč, jakožto jednorázový poplatek ČADG (který zahrnuje pojištění).
  • Startovné se vybírá ráno před začátkem turnaje.

 

Harmonogram:

Příprava hřiště - 6h00-7h30

Meeting - zakázán více info: COVID & ČADG

1.kolo -  9h00

2. kolo - 10h45

oběd 12h30 - 14h00

3. kolo 14h30

Vyhlášení a losovačka sur FB 

*časový plán může být upraven - the schedule can be modified

Startovné :

dle ustanovení ČADG prosíme o co nejrychlejší uhradu startovného dle vaší kategorie na účet: 2001346141 / 2010, v případě opomenutí vám bude k dispozici schránka u fontány do 8h45 pro v hození vašeho startovného. Startovné musí být v uzavřené obálce či sáčku s plnou částkou a celým jménem. 

V případě zjištěné nesprávné částky či nedodržení dotazované formy platby bude skore hráče anulované, peníze vráceny a hráč vyřazen z bodování celé SZDL 2020 !!!

Možnost Parkování:

v ulici HORSKÁ CESTA 

 

Stravování

v okolí 7-10 minut chůze - Kebab, pizza, Tesco 

 

Layout hřiště:

Pro ty z vás, kteří nevědí, tak CTP (Closest to the Pin) je vložená soutěž, jejím cílem dostat se na určené jamce prvním hodem co nejblíže ke koši

 ACE POOL

Za 20 Kč navíc ke startovnému můžeš zkusit svoji šanci, a pokud dáš během turnaje na jakékoli jamce eso, bereš všechny peníze, které se v rámci Ace poolu vybraly. V případě, že eso dá více hráčů, dělí si pool rovným dílem. Pokud na daném turnaji eso nikdo nezavěsí, přelévají se vybrané peníze do dalšího turnaje. Součet jackpotu pro hřiště (Cheb, Duchcov, Kadaň), druhý součet  jackpotu  pro hřiště (Osek, Dolní Žandov, Teplice)

Ceny:

Vítězové jednotlivých turnajů ze všech kategorií obdrží:

  • Na každém turnaji nejlepší tři ze všech kategorií obdrží – medaili.
  • Losovačka pro všechny zúčastněné hráče, a to vždy jedna cena pro jednu skupinu.

Vítězové celé SZDL 2020 ze všech kategorií obdrží:

1. -3. místo diplom, medaili, slevový šek na každý turnaj sezóny 2021

            Skupina A,B,W                    Junioři

  • 1.místo - (100,-Kč)              1.místo - (60,-Kč)
  • 2.místo - (70,-Kč)                2.místo - (40,-Kč)
  • 3.místo - (30,-Kč)                3.místo - (20,-Kč)

Velká  losovačka pro hráče, kteří odehrají šest a více turnajů.

  • Hráči co odehrají, šest turnajů, získají nárok na cenu v hodnotě do 300,-Kč
  • Hráči co odehrají, sedm až osm turnajů, získají nárok na cenu v hodnotě do 500,-Kč
  • Hráči co odehrají, devět turnajů, získají nárok na cenu v hodnotě do 700,-Kč + losovačka o discgolfový koš

Registrace

Kategorie Cena Min. hráčů
MPO 130,- Kč 4
FPO 130,- Kč 4
MP40 130,- Kč 4
MP50 130,- Kč 4
MJ18 80,- Kč 4
Nečlenové ČADG musí zaplatit ke startovnému navíc poplatek 20 Kč

Registrační fáze 1
26.04.2020 20:00 - 03.05.2020
Hráč je členem ČADG

Registrační fáze 2
03.05.2020 20:00 - 17.05.2020
Všichni

#HráčPDGA#RatingKategorieČADGKlubStatusZaplaceno
1 Milan Tichý 99409 796 MP40 DGC Kadaň Registrovaný
2 Roman Běhůnek MP50 Falcons Di... Registrovaný
3 Miroslav Vlček 118956 809 MP40 DGC Kadaň Registrovaný
4 Lucie Budilová 115310 687 FPO DGC Praha Registrovaný
5 Zdeněk Sedlák 135760 786 MP50 Ce Cheb Registrovaný
6 Pavel Sedlák 129758 950 MPO DGCL Registrovaný
7 Tomáš Hovorka 106574 879 MPO DGC Praha Registrovaný
8 Vlastislav Novák 126334 771 MP40 Falcons Di... Registrovaný
9 Roman Kunovjánek MPO Registrovaný
10 Pavel Votický 104795 885 MP50 DGC Albium Registrovaný
11 Michal Tyl MPO DGC Albium Registrovaný
12 Petr Hruška MP40 Ce Cheb Registrovaný
13 Marcela Tomášů 114302 762 FPO DGC Albium Registrovaný
14 Patrik Brei MP40 DGC PLAYER... Registrovaný
15 Tomáš Koucký MP40 DGC PLAYER... Registrovaný
16 David Šindelář MPO DGC Kadaň Registrovaný
17 Jan Anděl MPO DGC Albium Registrovaný
18 Václav Josef Vlček MJ18 DGC Kadaň Registrovaný
19 Vladislav Moník MPO DGC Albium Registrovaný
20 Eva Moníková FPO DGC Albium Registrovaný
21 Petr Vágner MJ18 DGC Albium Registrovaný
22 Markéta Vágnerová FPO DGC Albium Registrovaný
23 Petr Vágner st. MP40 DGC Albium Registrovaný
24 František Filip 113417 919 MP40 DGC Kadaň Registrovaný
25 Jan Blažek MPO Registrovaný
26 Matěj Verl 115072 884 MPO DGC Praha Registrovaný
27 Ladis Dragoun 79067 920 MP40 DGC Albium Registrovaný
28 Jan Veselý 80355 933 MPO DGC Praha Registrovaný
29 Pepa Otta MPO DGC Albium Registrovaný
30 Pavel Ježek 106573 896 MPO DGC Praha Registrovaný
31 Jiří Brožek 92705 961 MP40 Ce Cheb Registrovaný
32 Václav Tyburec 96514 860 MPO Ce Cheb Registrovaný
33 Marketa Sedlakova FPO DGCL Registrovaný
34 Martin Malý 113434 933 MP40 Ce Cheb Registrovaný
35 Martin Fojtík 126634 950 MPO TMHOI Registrovaný
36 Petr Seidel MPO Registrovaný
37 Václav Bednář 120195 830 MPO DGCRP Registrovaný
38 Bianca Strunz FPO DGC Praha Registrovaný
39 Jakub Koštel 115203 905 MPO DGC Praha Registrovaný
40 Zdeněk Kopecký MP50 DGC Kadaň Registrovaný
41 Martin Hurán MP40 DGC Kadaň Registrovaný
42 Jakub Svěrek 106581 883 MPO Registrovaný
43 Julia Mandzyuk FPO Ce Cheb Registrovaný
44 Jiří Mika 125638 891 MPO DGCL Registrovaný
45 Petr Pýt Valenta 122536 896 MPO DGC Praha Registrovaný
46 Zdeněk Tomášů MPO DGC Albium Registrovaný
47 Vojtěch Vykydal MJ18 Registrovaný
48 Jana Spoustová FPO DGC Albium Registrovaný
49 Pavel Bartoň 131091 MP40 DGC Albium Registrovaný
50 Lukáš Procházka MPO DGC Albium Registrovaný
51 Roman Marek MPO Registrovaný
52 Jakub Čech MPO DGC PLAYER... Registrovaný
53 Jan Šponiar 139906 868 MPO DGC Albium Registrovaný
54 Vít Tišer 117257 907 MPO DGC Albium Registrovaný
55 Lukas Marek MPO DGC Albium Registrovaný
56 Vilém Votický MJ18 DGC Albium Registrovaný
57 Hynek Votický MJ18 DGC Albium Registrovaný
58 Ilona Bečicová 103876 816 FPO DGC Praha Registrovaný

#HráčPDGA#Rating123Celkem+/-
1David Šindelář0 363536107-19
2Martin Fojtík126634950373637110-16
3Jan Veselý80355933353837110-16
4Jiří Mika125638891363840114-12
5Jakub Koštel115203905383839115-11
6Vít Tišer117257907384138117-9
7Pavel Ježek106573896403939118-8
8Pavel Sedlák129758950384041119-7
9Vladislav Moník0 384142121-5
9Petr Pýt Valenta122536896404338121-5
11Tomáš Hovorka106574879414043124-2
11Pepa Otta0 424042124-2
11Jakub Svěrek106581883433942124-2
14Matěj Verl115072884404342125-1
15Jan Šponiar1399068684143421260
16Lukas Marek  444241127+1
17Michal Tyl  394742128+2
17Zdeněk Tomášů  404444128+2
17Lukáš Procházka  424046128+2
20Václav Tyburec96514860424446132+6
21Roman Kunovjánek  474643136+10
22Petr Seidel  454547137+11
22Václav Bednář120195830474941137+11
24Jakub Čech0 474843138+12
25Roman Marek  474844139+13
26Jan Anděl0 475047144+18
27Jan Blažek  535049152+26
#HráčPDGA#Rating123Celkem+/-
1Jana Spoustová0 474446137+11
2Ilona Bečicová103876816474648141+15
3Bianca Strunz0 454849142+16
4Marcela Tomášů 114302762495045144+18
4Marketa Sedlakova0 474849144+18
6Lucie Budilová115310687515053154+28
7Eva Moníková0 525054156+30
8Julia Mandzyuk0 505156157+31
9Markéta Vágnerová0 828383248+122
#HráčPDGA#Rating123Celkem+/-
1Jiří Brožek92705961353638109-17
2František Filip113417919353842115-11
3Ladis Dragoun79067920404038118-8
4Martin Malý113434933423940121-5
5Tomáš Koucký0 424140123-3
6Patrik Brei0 434640129+3
7Miroslav Vlček118956809484146135+9
8Vlastislav Novák126334771435044137+11
9Martin Hurán0 484348139+13
10Petr Hruška0 474647140+14
10Pavel Bartoň131091 464846140+14
12Milan Tichý99409796504546141+15
13Petr Vágner st.0 636765195+69
#HráčPDGA#Rating123Celkem+/-
1Pavel Votický104795885404238120-6
2Zdeněk Sedlák135760786484949146+20
3Roman Běhůnek0 505151152+26
4Zdeněk Kopecký  505154155+29
#HráčPDGA#Rating123Celkem+/-
1Vojtěch Vykydal0 484144133+7
2Hynek Votický0 484946143+17
3Václav Josef Vlček0 464949144+18
4Vilém Votický0 495649154+28
5Petr Vágner0 495558162+36

Hřiště

LayoutKoloPočet jamekParDélka
Duchcov zámecká 12cka 1. kolo12421410
Duchcov zámecká 12cka 2. kolo12421410
Duchcov zámecká 12cka 3. kolo12421410