Ústecká DiscGolfová Liga 2020 Powered by Prodigy


Informace o lize

 

                                                                                                                                                                                           

Ústecká discgolfová liga (UDGL) je novou celoroční soutěží, která cílí zejména na začínající, ale i pokročilé hráče.

 

Herní systém:

UDGL 2020 se skládá z 8 turnajů hraných ve formátu 4x9 nebo 3x12 jamek, kdy se do konečného pořadí započítává 6 nejlepších výsledků.

Hráčské kategorie pro rok 2020 jsou: MA1, MA2, MA3. Přihlašování do nich závisí na PDGL ratingu (více viz. sekce „Hráčské kategorie“ níže).

Při vyhlášení celkových výsledků ligy na posledním turnaji sezony 2020 se uskuteční velká losovačka o věcné ceny pro účastníky 5 a více turnajů.

 

Na každém turnaji na vás čeká:

Disk zdarma – pro úplné nováčky na jejich druhém turnaji UDGL

Vyhlášení vítězů všech otevřených kategorií a předání cen

Losovačka o věcné ceny od našich sponzorů:

ULTIMO.cz, PRODIGY, Lardon, Ústecká pivotéka, Drevokocur a další.

V případě potřeby bezplatné zapůjčení disků

 

Hráčské kategorie:

MA1 - pokročilí s ratingem 800 a více (hráči s 901 a více viz. sekce HANDICAP)

Do této kategorie se mohou přihlásit hráči s ratingem 800 a vyšším - dle ratingové tabulky. *

MA2 – středně pokročilí s ratingem 650 - 799

Do této kategorie se mohou přihlásit hráči s ratingem 650 do 799 - dle ratingové tabulky. *

MA3 – začátečníci s ratingem 0 - 649

Do této kategorie se mohou přihlásit hráči bez ratingu či s ratingem od 1 do 649 - dle ratingové tabulky. *

*Pro přehled aktuálních ratingů klikněte zdeRAITING - PDGL - SZDL - UDGL         

 

Hráč je zařazen do kategorie dle aktuálního *ratingu a celou sezónu odehraje v této kategorii.

Hráč, který před turnajem nemá PDGL rating odehraje svůj první turnaj v kategorii MA3 nebo v kategorii dle vlastního uvážení. Dle obdrženého ratingu bude dodatečně zařazen do příslušné kategorie, v které odehraje zbytek sezony a za kterou dodatečně obdrží body.

 

*HANDICAP:

V případě že se kategorie, do které se hráč přihlásil, neotevře, bude přesunut do nejbližší otevřené kategorie.

Hráč obdrží handicap (+/- 1 hod za každých 10 ratingových bodů) podle toho, do které kategorie spadá.

 Hráč s ratingem 901 a vyšším bude zařazen do kategorie MA1 s handicapem (+1 za každých 5 bodů navíc od maximálního povoleného ratingu dané kategorie)

Příklad 1: MA1 se neotevře, hráč s ratingem 900:

Hráč přihlášený do MA1 se přesouvá do kategorie nižší, MA2, jeho aktuální rating je 900 a tak s přechodem do kategorie MA2 začne s handicapem +10 (+1 za každých 10 ratingových bodů navíc od dané kategorie)

Příklad 2: MA3 se neotevře, hráč s ratingem 550:

Hráč přihlášený do MA3 se přesouvá do kategorie vyšší, MA2, jeho aktuální rating je 550 a tak s přechodem do kategorie MA2 začne s handicapem -10 (-1 za každých 10 ratingových bodů od dané kategorie)

Příklad 3: Hráč s ratingem 920:

Hráč bude hrát v kategorii MA1, maximální povolený rating MA1 je 900 a tak hráč bude startovat v kategorii MA1 s handicapem +4 (+1 za každých 5 ratingových bodů od kategorie MA1).

 

Řazení hráčů do flightu :

Pro první kolo se hráči dělí napříč kategoriemi dle náhodného rozlosování (pouze úplný začátečník má právo výběru flightu).

Další kola se hráči dělí podle dané kategorie a aktuálním pořadí po prvním kole.

 

Stratovné:

MA1 – 130,-

MA2 - 130,-

MA3 - 130,-

Mladší 18 let – 60,-

 

Bodování: 

  • výsledky UDGL  se vyhlašují ve všech kategoriích vypsaných pro UDGL 2020.

- do konečného pořadí se započítávají nejlepších 6 výsledků

- v  případě rovnosti bodů více hráčů na 1. - 3.místě se pořadí určí podle celkového počtu umístění na 1. místě, případně na 2. a 3. místě.

Body se rozdělují v závislosti na výsledcích každého hráče dle dané tabulky pro UDGL 2020.

 

               

Odkazy ke stažení výsledkových tabulek:

Aktuální celkové pořadí UDGL

 UDGL #1 Duchcov 

UDGL #2 Teplice 

 


Turnaje ligy

DatumLigaPDGANázev turnajeKrajRegistraceStav
23.02.2020 UDGL 2020 - UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada Powered by Prodigy Ústecký kraj Uzavřena 42/60
19.04.2020 UDGL 2020 - UDGL 2020 - Větruse Powered by Prodigy Uzavřena 5/60
23.05.2020 UDGL 2020 - PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy Ústecký kraj Uzavřena 47/50
31.05.2020 UDGL 2020 - UDGL 2020 - Teplice Powered by Prodigy Ústecký kraj Uzavřena 41/45
21.06.2020 UDGL 2020 - UDGL 2020 - Milešov u Velemína Powered by Prodigy Ústecký kraj Uzavřena 46/50
01.08.2020 UDGL 2020 - UDGL 2020 - Duchcov B. Němcové - Powered by Prodigy Ústecký kraj Uzavřena 31/40
23.08.2020 UDGL 2020 - UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada Powered by Prodigy - "NOVÝ LAYOUT" Ústecký kraj Fáze 3 30/60
13.09.2020 UDGL 2020 - UDGL 2020 - Osek Powered by Prodigy Uzavřena 5/60
10.10.2020 UDGL 2020 - UDGL 2020 - vyhlášení- Milešov u Velemína Powered by Prodigy Uzavřena 5/60

Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Vít Tišer 5 353
3 UDGL 2020 - Duchcov B. Němcové - Powered by Prodigy 73
3 UDGL 2020 - Teplice Powered by Prodigy 73
4 PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy 73
5 UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada Powered by Prodigy 71
5 UDGL 2020 - Milešov u Velemína Powered by Prodigy 62
2 Pavel Sedlak 4 343
1 UDGL 2020 - Teplice Powered by Prodigy 100
2 PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy 86
2 UDGL 2020 - Milešov u Velemína Powered by Prodigy 86
4 UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada Powered by Prodigy 71
3 Ladis Dragoun 5 319
2 UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada Powered by Prodigy 90
2 UDGL 2020 - Teplice Powered by Prodigy 86
5 PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy 51
5 UDGL 2020 - Duchcov B. Němcové - Powered by Prodigy 51
6 UDGL 2020 - Milešov u Velemína Powered by Prodigy 41
4 Pavel Votický 5 271
4 UDGL 2020 - Duchcov B. Němcové - Powered by Prodigy 73
3 PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy 73
6 UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada Powered by Prodigy 54
5 UDGL 2020 - Teplice Powered by Prodigy 51
9 UDGL 2020 - Milešov u Velemína Powered by Prodigy 18
5 Vladislav Moník 5 250
3 UDGL 2020 - Milešov u Velemína Powered by Prodigy 73
4 UDGL 2020 - Teplice Powered by Prodigy 62
6 PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy 51
6 UDGL 2020 - Duchcov B. Němcové - Powered by Prodigy 41
11 UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada Powered by Prodigy 22
6 Matěj Verl 4 158
3 UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada Powered by Prodigy 80
7 UDGL 2020 - Teplice Powered by Prodigy 33
7 PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy 33
10 UDGL 2020 - Duchcov B. Němcové - Powered by Prodigy 13
7 Vít Dupák 3 135
1 UDGL 2020 - Duchcov B. Němcové - Powered by Prodigy 100
11 UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada Powered by Prodigy 22
10 UDGL 2020 - Milešov u Velemína Powered by Prodigy 13
8 Vojtěch Vykydal 2 118
1 UDGL 2020 - Milešov u Velemína Powered by Prodigy 100
9 UDGL 2020 - Teplice Powered by Prodigy 18
9 Pepa Otta 5 104
6 UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada Powered by Prodigy 54
8 UDGL 2020 - Teplice Powered by Prodigy 25
9 PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy 18
12 UDGL 2020 - Milešov u Velemína Powered by Prodigy 5
13 UDGL 2020 - Duchcov B. Němcové - Powered by Prodigy 2
10 Nicola Kachlock 1 100
1 UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada Powered by Prodigy 100
10 David Šindelář 1 100
2 UDGL 2020 - Duchcov B. Němcové - Powered by Prodigy 100
10 Lukas Landa 1 100
1 PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy 100
13 Michal Tyl 2 75
6 UDGL 2020 - Milešov u Velemína Powered by Prodigy 41
9 UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada Powered by Prodigy 34
14 Tomáš Hovorka 1 62
4 UDGL 2020 - Milešov u Velemína Powered by Prodigy 62
15 Jan Šponiar 2 59
9 UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada Powered by Prodigy 34
8 UDGL 2020 - Milešov u Velemína Powered by Prodigy 25
16 Lukas Marek 2 51
6 UDGL 2020 - Teplice Powered by Prodigy 41
14 UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada Powered by Prodigy 10
17 Martin Havel 3 50
9 PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy 18
9 UDGL 2020 - Teplice Powered by Prodigy 18
13 UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada Powered by Prodigy 14
18 Vojtěch Vykydal 1 40
8 UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada Powered by Prodigy 40
19 Filip Surjomartono 1 33
7 UDGL 2020 - Duchcov B. Němcové - Powered by Prodigy 33
20 Roman Hudek 2 32
8 UDGL 2020 - Duchcov B. Němcové - Powered by Prodigy 25
15 UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada Powered by Prodigy 7
21 Jan Svoboda 1 25
8 PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy 25
22 Petr Sochor 2 23
9 PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy 18
12 UDGL 2020 - Teplice Powered by Prodigy 5
23 Marek Surjomartono 1 18
9 UDGL 2020 - Duchcov B. Němcové - Powered by Prodigy 18
24 Zdeněk Říha 2 15
10 UDGL 2020 - Milešov u Velemína Powered by Prodigy 13
17 UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada Powered by Prodigy 2
25 Zdeněk Tomášů 3 14
12 PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy 5
12 UDGL 2020 - Duchcov B. Němcové - Powered by Prodigy 5
16 UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada Powered by Prodigy 4
26 Miroslav Vlček 2 13
11 UDGL 2020 - Duchcov B. Němcové - Powered by Prodigy 8
12 UDGL 2020 - Milešov u Velemína Powered by Prodigy 5
27 Pavel Prachař 1 8
11 UDGL 2020 - Teplice Powered by Prodigy 8
28 Petr Seidel 2 4
13 PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy 2
13 UDGL 2020 - Teplice Powered by Prodigy 2
29 Pavel Bartoň 2 1
18 UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada Powered by Prodigy 1
15 UDGL 2020 - Milešov u Velemína Powered by Prodigy 0
30 David Vrbata 1 1
14 PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy 1
31 Jakub Šlandor 1 0
19 UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada Powered by Prodigy 0
32 Matěj Šlandor 1 0
20 UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada Powered by Prodigy 0
Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Roman Kunovjánek 5 362
1 UDGL 2020 - Milešov u Velemína Powered by Prodigy 100
3 PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy 73
3 UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada Powered by Prodigy 73
3 UDGL 2020 - Duchcov B. Němcové - Powered by Prodigy 73
6 UDGL 2020 - Teplice Powered by Prodigy 41
2 Tomáš Mašín 3 279
1 UDGL 2020 - Teplice Powered by Prodigy 100
3 UDGL 2020 - Milešov u Velemína Powered by Prodigy 100
3 PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy 79
3 Petr Škvarček 5 271
2 UDGL 2020 - Teplice Powered by Prodigy 86
2 UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada Powered by Prodigy 86
6 PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy 41
7 UDGL 2020 - Duchcov B. Němcové - Powered by Prodigy 33
8 UDGL 2020 - Milešov u Velemína Powered by Prodigy 25
4 Zdeněk Sedlák 5 213
4 UDGL 2020 - Teplice Powered by Prodigy 62
5 UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada Powered by Prodigy 51
5 UDGL 2020 - Duchcov B. Němcové - Powered by Prodigy 51
6 UDGL 2020 - Milešov u Velemína Powered by Prodigy 41
11 PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy 8
5 Marketa Kreuzigerova 4 209
3 UDGL 2020 - Teplice Powered by Prodigy 86
4 PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy 73
6 UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada Powered by Prodigy 41
11 UDGL 2020 - Milešov u Velemína Powered by Prodigy 8
6 Martin Tůma 2 200
1 UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada Powered by Prodigy 100
1 UDGL 2020 - Duchcov B. Němcové - Powered by Prodigy 100
7 Hynek Votický 5 191
5 PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy 51
6 UDGL 2020 - Milešov u Velemína Powered by Prodigy 41
6 UDGL 2020 - Duchcov B. Němcové - Powered by Prodigy 41
7 UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada Powered by Prodigy 33
8 UDGL 2020 - Teplice Powered by Prodigy 25
8 Marcela Tomášů 5 160
3 UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada Powered by Prodigy 73
6 PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy 41
8 UDGL 2020 - Duchcov B. Němcové - Powered by Prodigy 25
9 UDGL 2020 - Teplice Powered by Prodigy 18
13 UDGL 2020 - Milešov u Velemína Powered by Prodigy 2
9 David Sochor 2 137
2 PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy 86
5 UDGL 2020 - Teplice Powered by Prodigy 51
10 Simona Kreuzigerová 4 116
4 UDGL 2020 - Duchcov B. Němcové - Powered by Prodigy 62
6 PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy 52
13 UDGL 2020 - Teplice Powered by Prodigy 2
14 UDGL 2020 - Milešov u Velemína Powered by Prodigy 1
11 Matěj Vlček 1 100
2 UDGL 2020 - Milešov u Velemína Powered by Prodigy 100
11 Jirka Veltruský 1 100
1 PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy 100
13 Adam Surjomartono 1 86
2 UDGL 2020 - Duchcov B. Němcové - Powered by Prodigy 86
14 Roman Sieber 1 73
4 UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada Powered by Prodigy 73
15 Jan Vlček 1 62
4 UDGL 2020 - Milešov u Velemína Powered by Prodigy 62
16 Tomáš Skalka 1 25
8 UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada Powered by Prodigy 25
17 Jakub Vlček 1 18
9 UDGL 2020 - Milešov u Velemína Powered by Prodigy 18
17 Sebastian Paul 1 18
9 PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy 18
19 Julia Mandzyuk 1 13
10 UDGL 2020 - Duchcov B. Němcové - Powered by Prodigy 13
20 Lucie Budilová 2 9
12 UDGL 2020 - Teplice Powered by Prodigy 5
12 PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy 5
21 Jan Blažek 1 2
13 PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy 2
Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Jan Anděl 5 350
1 UDGL 2020 - Milešov u Velemína Powered by Prodigy 100
2 UDGL 2020 - Teplice Powered by Prodigy 86
5 UDGL 2020 - Duchcov B. Němcové - Powered by Prodigy 86
7 PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy 44
7 UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada Powered by Prodigy 33
2 Vilém Votický 5 333
1 UDGL 2020 - Teplice Powered by Prodigy 100
1 UDGL 2020 - Duchcov B. Němcové - Powered by Prodigy 100
3 UDGL 2020 - Milešov u Velemína Powered by Prodigy 75
7 UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada Powered by Prodigy 33
10 PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy 25
3 Eva Moníková 5 257
3 UDGL 2020 - Duchcov B. Němcové - Powered by Prodigy 73
4 UDGL 2020 - Teplice Powered by Prodigy 62
7 PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy 44
6 UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada Powered by Prodigy 41
7 UDGL 2020 - Milešov u Velemína Powered by Prodigy 36
4 Lukáš Húska 4 219
1 UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada Powered by Prodigy 100
4 UDGL 2020 - Milešov u Velemína Powered by Prodigy 62
7 UDGL 2020 - Teplice Powered by Prodigy 33
8 PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy 25
5 Jiří Klobouk 5 180
2 UDGL 2020 - Duchcov B. Němcové - Powered by Prodigy 73
6 UDGL 2020 - Milešov u Velemína Powered by Prodigy 44
6 UDGL 2020 - Teplice Powered by Prodigy 41
11 PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy 20
14 UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada Powered by Prodigy 1
6 Petr Vágner st. 5 113
4 UDGL 2020 - Duchcov B. Němcové - Powered by Prodigy 51
8 UDGL 2020 - Milešov u Velemína Powered by Prodigy 28
9 UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada Powered by Prodigy 18
10 UDGL 2020 - Teplice Powered by Prodigy 13
16 PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy 3
7 Vojta Bublík 1 100
1 PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy 100
8 Martin Řepka 3 95
4 PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy 69
10 UDGL 2020 - Teplice Powered by Prodigy 13
10 UDGL 2020 - Milešov u Velemína Powered by Prodigy 13
9 Lukáš Panovský 3 90
2 PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy 89
14 UDGL 2020 - Teplice Powered by Prodigy 1
14 UDGL 2020 - Milešov u Velemína Powered by Prodigy 1
10 Irena Čepická 3 87
4 UDGL 2020 - Milešov u Velemína Powered by Prodigy 64
9 UDGL 2020 - Teplice Powered by Prodigy 18
15 PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy 5
11 Radek Syřiště 1 86
2 UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada Powered by Prodigy 86
12 Karel Klobouk 5 83
4 UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada Powered by Prodigy 62
9 UDGL 2020 - Duchcov B. Němcové - Powered by Prodigy 18
13 PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy 2
14 UDGL 2020 - Teplice Powered by Prodigy 1
15 UDGL 2020 - Milešov u Velemína Powered by Prodigy 0
13 Vojtěch Šedivý 4 77
5 UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada Powered by Prodigy 51
10 PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy 13
11 UDGL 2020 - Teplice Powered by Prodigy 8
12 UDGL 2020 - Milešov u Velemína Powered by Prodigy 5
14 Veronika Havlová 1 73
3 UDGL 2020 - Teplice Powered by Prodigy 73
15 Petr Vágner 4 61
7 UDGL 2020 - Teplice Powered by Prodigy 33
10 UDGL 2020 - Milešov u Velemína Powered by Prodigy 16
14 PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy 8
12 UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada Powered by Prodigy 5
16 Miroslav Solar 1 60
5 PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy 60
17 Lenka Vlčková 1 54
5 UDGL 2020 - Milešov u Velemína Powered by Prodigy 54
18 Jakub Kaufmann 2 52
7 UDGL 2020 - Teplice Powered by Prodigy 33
11 PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy 20
19 Lucie Hálová 1 51
5 UDGL 2020 - Teplice Powered by Prodigy 51
20 Michaela Pastyříková 4 49
7 UDGL 2020 - Duchcov B. Němcové - Powered by Prodigy 33
11 UDGL 2020 - Teplice Powered by Prodigy 8
12 UDGL 2020 - Milešov u Velemína Powered by Prodigy 7
17 PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy 1
21 David Kaufmann 2 31
9 PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy 31
15 UDGL 2020 - Teplice Powered by Prodigy 0
22 Jiří Šponiar 1 13
10 UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada Powered by Prodigy 13
23 Katerina Svobodova 1 11
13 PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy 11
24 Markéta Vágnerová 3 9
12 UDGL 2020 - Teplice Powered by Prodigy 5
13 UDGL 2020 - Milešov u Velemína Powered by Prodigy 4
19 PŘESUNUTÉ místo konání do OSEKA - UDGL 2020 - Ústí nad Labem - Powered by Prodigy 0
25 Jakub Polák 1 8
11 UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada Powered by Prodigy 8
26 Klára Miková 1 2
13 UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada Powered by Prodigy 2

Otevřené kategorie

Kategorie Cena Min. hráčů
MA3 - 4
MA2 - 4
MA1 - 4

Registrační fáze

Registrační fáze 1
28 - 21 dní před začátkem turnaje
Hráč je v kategorii MA3
Hráč je členem klubu: DGC Albium - Ústí nad Labem

Registrační fáze 2
21 - 14 dní před začátkem turnaje
Hráč nepatří do skupiny: Hráči První ligy
Hráč nepatří do skupiny: Hráči Druhé ligy
Hráč je členem klubu: DGC Albium - Ústí nad Labem

Registrační fáze 3
14 - 0 dní před začátkem turnaje
Všichni