MČR Juniorů 2020 zrušeno
Vážení junioři a juniorky,
mám pro vás bohužel špatnou zprávu. Letošní mistrovství ČR pro kategorie MJ10-MJ15 se nakonec ruší a přesouvá na rok 2021. 
 
Nový termín bude znám dostatečně dopředu na základě rozhodnutí Výkonné rady ČADG. Ke zrušení mě vedla především kolize s turnajem první ligy, kterého se účastní část hráčů (především z kategorie MJ15 a z řad některých rodičů). Bohužel jsme od provozovatele ve Ždáru nad Sázavou dostali pouze jedinou možnost na podzim a to víkend 18.-20.9., tedy z této strany změna termínu nebyla možná. 
 
Doufám, že jsem vám alespoň, jako malé bolestné, přinesla radost právě probíhající puttovací ligou, které se účastní 55 juniorů napříč celou republikou. V neposlední řadě bych vám ráda nabídla také možnost účasti na víkendovém Juniorském turnaji, který bych ráda uspořádala v Praze.
 
12.-13.září 2020 Smajl junior cup https://idiscgolf.cz/turnaje/440
Přijeďte se spolu s vaší rodinou/klubem podívat do hlavního města. Bude nás čekat formát víkendového turnaje (2x 10-12jamek v sobotu, finále v neděli), kromě toho vyrazíme společně v sobotu večer do historického centra a možná bude i night putting contest 🙂
Ubytovat se bude možné i u nás v DDM za drobný peníz...na karimatce a spacáku (počet nafukovacích matrací máme omezen).
 
Těším se na vás buď v září nebo příští rok!
Martina "Žralok" Kalinová
Dům dětí a mládeže Praha 9, Eagles Uničov