Hledá se pořadatel MČR 2021
Hledá se pořadatel Mistrovství České republiky v discgolfu jednotlivců a Mistrovství České republiky v discgolfu juniorů

 

MČR je každoročně nejvýznamnějším českým discgolfovým turnajem. Do jeho plánování a pořádání vkládají organizátoři velké množství úsilí a čím dříve se o místě a pořadateli MČR rozhodne, tím lépe. Proto v letošním roce vyhlašujeme přihlašování pořadatelství MČR a MČR juniorů už nyní.
Přihlášky posílejte od 26.5. do 26.6.2020, o pořadatelích bude rozhodnuto v nejbližším možném termínu. Přihlášky prosím odesílejte zde: https://forms.gle/sxZZpm21V4J7Yhyz5. Pro organizační tým, město, kraj i samotné hřiště, na kterém se  MČR odehraje, jde o obrovskou čest. Své žádosti proto pečlivě promyslete a naplánujte, času je víc, než dost.
Podmínky pro MČR jednotlivců:
- vše vychází ze současného soutěžního řádu (čl. 5), nejdůležitější body jsou níže,
- v roce 2021 proběhne MČR jednotlivců v Čechách,
- formát turnaje 3x18 jamek postupným startem (tři hrací dny - STK a VR doporučuje využití víkendu s navazujícím svátkem),
- turnaj kategoria PDGA B,
- datum turnaje se nesmí krýt s turnaji PDGA EuroTour, PDGA Major turnaji v Evropě (European Open - pravděpodobně 15.-18.7.2021, s Mistrovstvím Evropy v discgolfu (EDGC - 11.-14.8.2021) a s Týmovým Mistrovstvím světa v discgolfu (WTDGC - 18.-21.8.2021) - např. data PDGA EuroTour ještě nejsou známé, proto požadujeme také náhradní termín turnaje.
Podmínky pro MČR juniorů:
- jednodušší podmínky, viz čl. 5.2,
- zároveň s podáním žádosti o pořádání je zapotřebí zveřejnit také plánovaný formát turnaje s podrobnostmi.