Spuštěná registrace na MČR 2020 v Uničově
Ti nejlepší discgolfisti z České republiky se 4.7. až 6.7. utkají o tituly Mistra České republiky jednotlivců pro rok 2020 na Uničovském discgolfovém hřišti. Soutěžit se bude na upraveném turnajovém hřišti připraveném domácím a pořadatelským klubem DG Eagles Uničov z.s. Celkem bude otevřeno pět kategorií – MPO (muži), FPO, (ženy), MJ18 (chlapci do 18 let),MP50 (hráči nad 50 let) a MP40 (hráči od 40 let).  

Hraje se v Česku ne příliš rozšířeným systémem, kdy hráči odehrají ve třech dnech vždy pouze jedno kolo a startovat se tak bude postupným startem z první jamky. Další novinkou je registrace ve vlnách podle PDGA ratingu a také to, že od letošního roku by mělo být MČR vždy minimálně PDGA kategorie B, což zajistí nejlepším hráčům kvalitní finanční odměnu za výkony.  

Kdo se stane letošními Mistry se ukáže po třech 18 jamkových kolech na hřišti kde najdete vše co může hráčům znepříjemnit cestu ke koši, ať už je to ostrovní jamka, všude přítomné OB, mandatory, nebo dvě jamky, které se hází přes vodu. Diváci jsou vítáni s otevřenou náručí, turnajové centrum a infokiosek se nachází na pódiu před restaurací Na Střelnici.

 Systém doprovodného programu, turnajového centra, vyhlášení vítězů, soutěží i hráčského meetingu bude upraven podle aktuální koronavirové situace.

Discgolfový klub DG Eagles Uničov se na Vás těší.

Ať to lítá.

Turnaj naleznete na https://idiscgolf.cz/turnaje/316

Mapka ke stažení: http://imgWorld.cz/s3/DJnhNFB6IE.jpg

MCR Uničov