Členství jednotlivců 2020
V poslední době se nám množí dotazy typu "zaplatil jsem, ale u profilu stále nemám aktivní členství". Pokud by to náhodou byl i Váš případ, čtěte dále.
 
Dříve jste možná byli zvyklí, že stačí poslat platbu a všechno se zázračně propíše do vašeho profilu a máte hotovo, letos na to potřebujete o dva až tři kliky více. Kvůli přesunu evidence z MŠMT na novou Národní spotrovní agenturu nyní evidujeme u každého hráče i jeho rodné číslo. A protože v doplňování povinných údajů do profilu nebyli v minulosti členové příliš pilní, pro letošek vyžadujeme podání žádosti o členství i pro jeho prodloužení.
 
Prvním krokem je doplnění RČ ve vašem profiliu ( https://idiscgolf.cz/ucet/muj-ucet ). Dále je potřeba odeslat žádost o členství ( https://idiscgolf.cz/zadost ), čímž se zkontroluje, zda jsou zadané všechny povinné údaje pro členství. Žádost je poté potvrzena na základě spárování s platbou na našem transparentním účtu ( 7434016001/5500 ) většinou do druhého až třetího dne.
 
Pokud se vám zdá, že už jste udělali vše a my vaši žádost přehlédli, nebo máte jakýkoliv další dotaz, napište nám na vr@idiscgolf.cz a my situaci prověříme.
 
 
Děkujeme
VR