Předávání cen za 1. a 2. ligu discgolfu 2020
Rok 2020 je za námi a mnozí již jistě netrpělivě očekávají vyhlášení výsledků jednotlivých lig. Jak bylo již dříve zmíněno, původně mělo vyhlášení i s předáváním cen proběhnout v rámci slavnostního galavečera ČADG. Bohužel, k uskutečnění této akce nemohlo kvůli pandemii COVID-19 dojít.

Jak bude tedy celá situace vyřešena? Na základě rozhodnutí VR bude všem, kteří se umístili na prvních 3 místech v 1. či 2. lize, v nejbližších dnech odeslána poštou malá cena, k předání trofejí pak dojde během prvního prvoligového turnaje, který se uskuteční. Předpokladem je tedy předání cen během víkendu 24.-25.4.2021, bližší informace zveřejníme před samotnou akcí.

Prvoligový turnaj byl jako příležitost k předání cen zvolen na základě faktu, že všichni ocenění si svým umístěním vydobyli právo pro přednostní účast v první lize discgolfu pro rok 2021 a velmi pravděpodobně se tedy na turnaji můžeme těšit na jejich hojnou účast.

Kromě cen a trofejí vyhrál každý umístěný hráč i určitý finanční obnos, ohledně kterého budeme v nejbližší době každého hráče kontaktovat individuálně.

Vyhlášení, kdo se jak umístil, je věnován tento článek, případné další výsledky lze nalézt na stránkách idiscgolf v sekci Ligy.